Speed Otomasyon, 25 yılı aşkın asansör sektörünün öncüsü olan Hedefsan tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Sektörüne teknolojik çözümler sunmak için kurulan Speed Otomasyon, geliştirdiği pratik ve hızlı çözümler ile kısa zamanda büyük adımlar atmıştır.

Asansör hazır tesisat panoları üretiminde son teknolojiyi kullanan Speed Otomasyon, dünya standartlarına uygun ürünler üreterek müşterilerinin daima ilk tercihi olmuştur. Müşteri memnuniyetini herşeyden üstün görerek, satış odaklı yaklaşıma hiç bir zaman yakın durmamış, müşteri odaklı firma anlayışını benimsemiştir.

Hız, pratik ve kolaylığı kullandığı son teknoloji ile yakalayan Speed Otomasyon, ürettiği her ürünü gerekli testlerden geçirerek müşterisine ulaştırmaktadır. Satış sonrası süreci yakından takip ederek, müşterilerinin çözüm ortağı olmuştur.

Asansör sektörünü yakından tanıyan, yüksek tecrübeye sahip, profesyonel ekibi ile Speed Otomasyon, Ar-Ge süreçlerini tamamlamış ve sektörüne en iyi hizmeti vermeye başlamıştır. . Hazır tesisat panoları alanında sektörüne ışık tutmayı kendine hedef edinmiş ve çalışmalarını bu yönde yapmaya devam etmektedir.